Конституционное право Украины

Перейти на стартовую Карта сайта

Билеты на Гос экзамен Конституционное право Украины » Будівельний підряд

За договором будівельного підряду підрядник зобовязується збудувати і здати у встановлений строк обєкт або виконати інші будівельні роботи відповідно до проектно-кошторисної документації, а замовник зобовязується надати підрядникові будівельний майданчик (фронт робіт), передати затверджену проектно-кошторисну документацію, якщо цей обовязок не покладається на підрядника, прийняти обєкт або закінчені будівельні роботи та оплатити їх (ч. 1 ст. 875 ЦК).

 Підрядником за договором є будівельна чи будівельно-монтажна організація, яка має ліцензію на виконання будівельних робіт.

   Крім загальних обов’язків, передбачених договором підряду, на замовника покладаються обов’язки:
   - надати земельну ділянку для будівництва;
   - передати підряднику проектно-кошторисну документацію (тобто документацію, яка визначає обсяг та зміст робіт, їх вартість, вартість матеріалів, устаткування тощо);
   - отримати необхідні дозволи на проведення будівельних робіт.
   Оскільки будівельні роботи виконуються тривалий час, в договорі може бути передбачено їх авансування замовником та поетапна здача й оплата.
   Передання робіт підрядником і прийняття їх замовником оформляється спеціальним актом, підписаним обома сторонами.   Підрядник відповідає за недоліки робіт в межах гарантійного строку, якщо він не доведе, що дефекти сталися внаслідок природного зносу об’єкта, неправильної експлуатації чи неналежного ремонту.   За загальним правилом гарантійний строк за договором будівельного підряду становить 10 років від дня прийняття об’єкта замовником, якщо більший строк не встановлений договором чи законом.

Поддержите студента, посетите сайт рекламодателя :))
Спасибо!:)


Лучший хостинг!!!

Сделать сайт просто!
Премиум темы Wordpress

Премиум темы Wordpress